Πρωτάθλημα εφήβων Δωδεκανήσου 2021/2022 (όμιλος νήσων)

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου             51-50 (6-11-2021)

Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης     73-33 (7-11-2021)

Πανιώνιος Λέρου- Φοίβος                  58-59 (κ.α. 51-51)

Ε.Α.ΚΑ. – Εσπερος                            59-77 (7-11-2021)

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α.ΚΑ.                    97-37 (20-11-2021)

Ιπποκράτης- Ηρακλής 2000           49-67 (21-11-2021)

Φοίβος- Ακαδημία Καλύμνου         53-57 (21-11-2021)

Εσπερος – Πανιώνιος Λέρου          56-44 (21-11-2021)

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ε.Α.ΚΑ.- Ιπποκράτης              69-63 (27-11-2021)

Ηρακλής 2000- Φοίβος           65-45 (27-11-2021)

Ακαδ.Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου     66-39    (23-1-2022)

Α.Ε. Δικαίου – Εσπερος          56-46 (6-12-2021)

 

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Φοίβος- Ε.Α.ΚΑ.                            95-52 (30-1-2022)

Πανιώνιος Λέρου- Ηρακλής 2000   63-39 (29-1-2022)

Ιπποκράτης- Α.Ε. Δικαίου            47-64 (12-12-2021)

Εσπερος – Ακαδημία Καλύμνου    41-59 (30-1-2022)

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ε.Α.ΚΑ.- Πανιώνιος Λέρου                 43-70 (19-12-2021)

Ηρακλής 2000- Ακαδημία Καλύμνου  53-44 (25/3/2022)

Α.Ε. Δικαίου- Φοίβος                  55-52 (7/3/2022)

Ιπποκράτης – Εσπερος           37-62 (18-12-2021)

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α.ΚΑ.          20-0 (α.α.)

Πανιώνιος Λέρου- Α.Ε. Δικαίου        59-41 (5-2-2022)

Φοίβος- Ιπποκράτης                        88-48 (23-1-2022)

Εσπερος – Ηρακλής 2000                69-70 (22-1-2022)

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ε.Α.ΚΑ.- Ηρακλής 2000                      61-109 (13-2-2022)

Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου      58-48 (20-2-2022)

Ιπποκράτης- Πανιώνιος Λέρου            36-77 (20-2-2022)

Φοίβος – Εσπερος                             65-63 (κ.α. 55-55)

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. Δικαίου – Ηρακλής 2000        55-49 (6-3-2022)

Ιπποκράτης – Ακαδημία Καλύμνου    26-78 (27/2/2022)

Φοίβος – Πανιώνιος Λέρου                53-61 (27/2/2022)

Εσπερος –  Ε.Α.ΚΑ.                           60-58 (26/2/2022)

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ε.Α.ΚΑ. – Α.Ε. Δικαίου                       53-50 (12/3/2022)

Ηρακλής 2000 – Ιπποκράτης            64-41 (5/3/2022)

Ακαδημία Καλύμνου – Φοίβος          70-58  (12/3/2022)

Πανιώνιος Λέρου – Εσπερος            64-45  (12/3/2022)

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ιπποκράτης – Ε.Α.ΚΑ                               53-51 (9-4-2022)

Φοίβος – Ηρακλής 2000                          73-54 (9/3/2022)

Πανιώνιος Λέρου  – Ακαδημία Καλύμνου  43-40 (20/3/2022)

Εσπερος – Α.Ε. Δικαίου                            42-37 (10-3-2022)

 

 

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ε.Α.ΚΑ. – Φοίβος                                   56-63 (3-4-2022)

Ηρακλής 2000 – Πανιώνιος Λέρου          58-72 (13/03/2022)

Α.Ε. Δικαίου – Ιπποκράτης                       85 – 38 (22/03/2022)

Ακαδημία Καλύμνου – Εσπερος             73-57 (27/03/2022)

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πανιώνιος Λέρου – Ε.Α.ΚΑ.                   63-36 (26/03/2022)

Ακαδημία Καλύμνου – Ηρακλής 2000    81-51 (18-12-2021)

Φοίβος – Α.Ε. Δικαίου                             60-58 (28-3-2022)

Εσπερος – Ιπποκράτης                         65-51 (8/3/2022)

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ε.Α.ΚΑ. – Ακαδημία Καλύμνου               53-84 (4/3/2022)

Α.Ε. Δικαίου – Πανιώνιος Λέρου             48-35 (27/03/2022)

Ιπποκράτης – Φοίβος                             38-99 (16/3/2022)

Ηρακλής 2000 – Εσπερος                      49-29 (15/3/2022)

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής 2000 – Ε.Α.ΚΑ.                         68-39 (2-4-2022)

Ακαδημία Καλύμνου – Α.Ε. Δικαίου        58-61 (5-4-2022)

Πανιώνιος Λέρου – Ιπποκράτης           75-41 (2-4-2022)

Εσπερος – Φοίβος                                51-59 (20/3/2022)

 

  • Η Ε.Α.ΚΑ. έχει ένα μηδενισμό

 

 Final-4

ΣΑΒΒΑΤΟ(09/04/2022):
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (15:30): Ακαδημία Καλύμνου- Κολοσσός Ρόδου 53-59
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (18:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Πανιώνιος Λέρου 54-48
ΚΥΡΙΑΚΗ(10/04/2022):
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (10:30): Ακαδημία Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου 41-36
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (13:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου 57-52

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2021-22: Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ

 

Total Page Visits: 14 - Today Page Visits: 1