Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
17/10/2021 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 73-64 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
17/10/2021 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 85-89 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
17/10/2021 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΚΑΠ 78-69 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
17/10/2021 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 69-83 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
17/10/2021 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 72-67 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
24/10/2021 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 74-72 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
24/10/2021 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 76-52 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
24/10/2021 ΚΑΠ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 82-59 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
24/10/2021 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 85-90 ΚΩ
24/10/2021 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 48-74 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
31/10/2021 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 57-91 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
31/10/2021 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΚΑΠ 84-92 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
31/10/2021 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 74-68 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
31/10/2021 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 72-59 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
31/10/2021 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-69 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
7/11/2021 ΚΑΠ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 97-72 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
7/11/2021 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΠΕΡΑ 91-85 ΚΩ
7/11/2021 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 64-82 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
7/11/2021 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 74-82 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
7/11/2021 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 99-60 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
14/11/2021 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  63-81 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
14/11/2021 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ  81-60 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
1/12/2021 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  79-72 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
14/11/2021 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  84-71 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
14/11/2021 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΑΠ  70-72 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
21/11/2021 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  73-75 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
21/11/2021 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ  93-83 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
21/11/2021 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ  79-73 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
21/11/2021 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ   53-55 ΚΩ
21/11/2021 ΚΑΠ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  57-77 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
28/11/2021 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  53-94 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
28/11/2021 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  68-76 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
28/11/2021 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  49-69 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
28/11/2021 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ  82-79 (κ.α. 72-72) Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
28/11/2021 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  89-65 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
5/12/2021 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  90-42 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
5/12/2021 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ  86-74 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
5/12/2021 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ  69-60 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
5/12/2021 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  63-101 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
2/2/2022 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΚΑΠ  65-77 ΚΩ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
12/12/2021 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  56-96 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
12/12/2021 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ  97-57 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
12/12/2021 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  78-74 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
12/12/2021 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  88-64 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
9/2/2022 ΚΑΠ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ  108-48 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
19/12/2021 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  81-71 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
19/12/2021 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ  73-67 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
19/12/2021 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  70-85 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
19/12/2021 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΑΠ  72-76 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
19/12/2021 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  64-72 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
23/01/2022 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ  57-88 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
23/01/2022 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ  71-70 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
23/01/2022 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  70-66 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
23/01/2022 ΚΑΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  84-76 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
23/01/2022 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  57-67 ΚΩ
Β! ΓΥΡΟΣ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
30/1/2022 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΠΕΡΑ  70-84 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
30/1/2022 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ  85-65 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
16/2/2022 ΚΑΠ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  66-80 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
30/1/2022 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  70-60 ΚΩ
2/2/2022 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 57-78 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
Ρεπό : ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 

13η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
16/02/2022 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ  67-78 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
06/02/2022 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  67-87 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
06/02/2022 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΠ  67-71 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
06/02/2022 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  79-61 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
06/02/2022 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ  92-40 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 

14η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
12/2/2022 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  89-73 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
13/2/2022 ΚΑΠ-ΑΣ ΠΕΡΑ  72-57 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
13/2/2022 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ  81-62 ΚΩ
13/2/2022 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  63-87 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
13/2/2022 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  85-61 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 

 

15η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
20/2/2022 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΚΑΠ  52-96 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
20/2/2022 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  77-50 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
20/2/2022 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ  93-63 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
20/2/2022 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  72-52 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
20/2/2022 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  57-94 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 

 

 

16η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
27/2/2022 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  93-53 ΚΩ
27/2/2022 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΠΕΡΑ  75-96 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
27/2/2022 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ  88-74 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
27/2/2022 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  62-70 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
27/2/2022 ΚΑΠ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ  75-58 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 

 

17η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
05/03/2022 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ  76-78 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
06/03/2022 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  73-74 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
06/03/2022 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  76-65 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
06/03/2022 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  65-63 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
06/03/2022 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΚΑΠ  71-58 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
Ρεπό: ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 

 

18η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
13/3/2022 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  94-70 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
13/3/2022 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ  64-52 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
13/3/2022 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ  89-74 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
30/3/2022 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ  57-89 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
13/3/2022 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  61-98 ΚΩ
Ρεπό: ΚΑΠ 

 

19η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
20/3/2022 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  61-85 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
20/3/2022 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  70-80 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
20/3/2022 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  70-73 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
19/3/2022 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ  104-56 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
20/3/2022 ΚΑΠ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  92-88 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 

 

20η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
27/3/2022 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  95-50 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
27/3/2022 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ  82-73 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
27/3/2022 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 57-51 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
27/3/2022 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  68-82 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.
27/3/2022 ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΚΑΠ  49-82 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ
Ρεπό: ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 

 

21η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
3/4/2022 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ  70-86 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
3/4/2022 ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ  65-66 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ
3/4/2022 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  83-55 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ
3/4/2022 ΚΑΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  86-84 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ
3/4/2022 ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ  20-0 (α.α.) ΚΩ
Ρεπό: ΑΣ ΠΕΡΑ 

 

22η Αγωνιστική

Ημ/νία Αγώνας Σκορ Γήπεδο
10/4/2022 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ  85-46 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.
10/4/2022 ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ  69-65 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
10/4/2022 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ  61-84 Β’ ΠΕΥΚΗΣ
10/4/2022 ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΚΑΠ  74-71 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
10/4/2022 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  74-52 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ.

Ρεπό: ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

Total Page Visits: 21 - Today Page Visits: 1