Πρεμιέρα στο Μοσχάτο – Ολο το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής

Πρεμιέρα στο Μοσχάτο – Ολο το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής

Από εκεί που σταμάτησε το περσινό πρωτάθλημα, θα ξεκινήσει το φετινό για την ομάδα μας !!!

Την 1η Νοεμβρίου 2020 η ομάδα μας ταξίδεψε στο Μοσχάτο, όπου ηττήθηκε στις λεπτομέρειες από την τοπική Ελευθερία με 83-74. Λίγες μέρες μετά ήρθε το lock down, το οποίο διήρκησε αρκετούς μήνες, μέχρι την οριστική διακοπή των πρωταθλημάτων τον Ιούνιο.

Στην σημερινή κλήρωση, η τύχη τα έφερε έτσι για την ομάδα μας, ώστε να ξεκινήσει την φετινή περιπέτεια στην Γ’ Εθνική, εκεί ακριβώς που σταμάτησε η περσινή : έτσι, στην 1η αγωνιστική 2021/2022 , στις 17/10/2021 θα έχουμε ξανά το παιχνίδι Ελευθερία Μοσχάτου – ΑΕ Δικαίου, με την ομάδα μας να ελπίζει σε κάτι καλύτερο !

Στην σημερινή κλήρωση, η ομάδα μας πήρε τον κλειδάριθμο Νο8, και η έναρξη πρωταθλήματος στις 17/10/2021. Αναλυτικά το πρόγραμμα :

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)
Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/10/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
17/10/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
17/10/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΚΑΠ 0-0
17/10/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
17/10/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/10/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
24/10/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
24/10/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
24/10/2021 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
24/10/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/10/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
31/10/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΚΑΠ 0-0
31/10/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
31/10/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
31/10/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
7/11/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
7/11/2021 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
7/11/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
7/11/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
7/11/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/11/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
14/11/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
14/11/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
14/11/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
14/11/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΑΠ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/11/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
21/11/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
21/11/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
21/11/2021 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
21/11/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/11/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
28/11/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
28/11/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
28/11/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
28/11/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/12/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
5/12/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
5/12/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
5/12/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
5/12/2021 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΚΑΠ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/2021 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
12/12/2021 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
12/12/2021 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
12/12/2021 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
12/12/2021 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/2021 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
19/12/2021 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
19/12/2021 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
19/12/2021 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΑΠ 0-0
19/12/2021 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
9/1/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
9/1/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
9/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
9/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
9/1/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/1/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
16/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
16/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
16/1/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
16/1/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/1/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
23/1/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
23/1/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΠ 0-0
23/1/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
23/1/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/1/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
30/1/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
30/1/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
30/1/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
30/1/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
6/2/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΚΑΠ 0-0
6/2/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
6/2/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
6/2/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
6/2/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
16η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/2/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
13/2/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
13/2/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
13/2/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
13/2/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
17η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/2/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
20/2/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
20/2/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
20/2/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
20/2/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΚΑΠ 0-0
18η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
6/3/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
6/3/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
6/3/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
6/3/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
6/3/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/3/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
13/3/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
13/3/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
13/3/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
13/3/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0
20η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/3/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
20/3/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
20/3/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
20/3/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
20/3/2022 ΚΡΟΜΜΥΩΝΙΟ ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ-ΚΑΠ 0-0
21η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
3/4/2022 Γ.ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
3/4/2022 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
3/4/2022 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
3/4/2022 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
3/4/2022 ΚΩ ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ-ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡ 0-0
22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/4/2022 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑ 0-0
10/4/2022 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
10/4/2022 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
10/4/2022 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΚΑΠ 0-0
10/4/2022 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 0-0

 

 

Total Page Visits: 1182 - Today Page Visits: 2