Πρόγραμμα αγώνων παιδικού 2008/2009

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΛΙΚΗ) 

  1. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ            9 – 1      700 – 361       18
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ 2000          8 – 2      532 – 451       18
  3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΛΕΡΟΥ    5 – 5      399 – 454       15
  4. Ε.Α.ΚΑ                     4 – 6      579 – 538       14
  5. Α.Ε.ΔΙΚΑΙΟΥ             4 – 6      500 – 527       14
  6. ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΦΑΛΟΥ     0 – 10     347 – 706       10

*Ο Ιπποκράτης έχει ένα μηδενισμό

** Προκρίνονται στο Final 4 ο Ιπποκράτης και ο Ηρακλής 2000

1ος Γύρος

1η AΓΩNIΣTIKH

ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου – ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω    59 – 44

Α.Ε. Δικαίου – E.A. Kαλύμνου                            43 – 39

Ιπποκράτης – Ηρακλής 2000                             59 – 24

2η AΓΩNIΣTIKH

Hρακλής 2000 – Α.Ε. Δικαίου                            55 – 39

E.A. Kαλύμνου – ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου               57 – 37

ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω – Ιπποκράτης                 25 – 77

3η AΓΩNIΣTIKH

ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου – Hρακλής 2000            41 – 44

A.E. Δικαίου – Ιπποκράτης                              44 – 91

ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω – E.A. Kαλύμνου          35 – 92

4η AΓΩNIΣTIKH

A.E. Δικαίου – ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω               72 – 36

Ιπποκράτης – ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου                 68 – 17

Ηρακλής 2000 – E.A. Kαλύμνου                      56 – 53

5η AΓΩNIΣTIKH

ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω – Hρακλής 2000              23 – 49

E.A. Kαλύμνου – Ιπποκράτης                             56 – 100

ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου – A.E. Δικαίου                    51 – 50

 

2ος Γύρος

 

6η AΓΩNIΣTIKH

ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω – ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου   17 – 47

E.A. Kαλύμνου – Α.Ε. Δικαίου                           52 – 47

Ηρακλής 2000 – Ιπποκράτης                             52 – 65

7η AΓΩNIΣTIKH

Α.Ε. Δικαίου – Hρακλής 2000                            35 – 50

ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου – E.A. Kαλύμνου              53 – 46

Ιπποκράτης – ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω                 93 – 44

8η AΓΩNIΣTIKH

Hρακλής 2000 – ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου                69 – 33

Ιπποκράτης – A.E. Δικαίου                                 76 – 43

E.A. Kαλύμνου – ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω             75 – 37

9η AΓΩNIΣTIKH

ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω – A.E. Δικαίου                36 – 68

ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου – Ιπποκράτης                  20 – 0 (α.α.)

E.A. Kαλύμνου – Ηρακλής 2000                       53 – 59

10η AΓΩNIΣTIKH

Hρακλής 2000 – ΑΣ Αίολος Κεφάλου Κω            74 – 50

Ιπποκράτης – E.A. Kαλύμνου                          71 – 56

A.E. Δικαίου – ΑΟΚ Πανιώνιος Λέρου                 59 – 41

 

 

Total Page Visits: 429 - Today Page Visits: 1