Πρωτάθλημα παίδων 2009/2010

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 10η αγωνιστική (ΤΕΛΙΚΗ)

 

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ 2000           20 (10 – 0)     628 – 344
  2. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ              16 (7 – 3)      434 – 365
  3. Α.Ε.ΔΙΚΑΙΟΥ               16 (6 – 4)      509 – 430
  4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΛΕΡΟΥ      14 (4 – 6)      427 – 499
  5.  Ε.Α.ΚΑ                       13 (3 – 7)     367 – 527
  6. ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΦΑΛΟΥ       0 (0 – 10)         0 – 200

*Ο Αίολος Κεφάλου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα μηδενίζεται & χάνει όλους τους αγώνες με 0-20.

**Ο Ιπποκράτης έχει ένα μηδενισμό

*** Προκρίνονται στο Final 4 ο Ηρακλής 2000 & ο Ιπποκράτης.

 

1ος γύρος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Αίολος Κεφάλου- Ιπποκράτης Κω      0 – 20 (α.α.)

Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου             69 – 56

Ε.Α. Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου       43 – 64

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Α.Ε. Δικαίου- Αίολος Κεφάλου                 20 – 0 (α.α.)

Πανιώνιος Λέρου- Ηρακλής 2000             44 – 88

Ιπποκράτης Κω- Ε.Α. Καλύμνου              0 – 20 (α.α.)

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Αίολος Κεφάλου- Πανιώνιος Λέρου            0 – 20 (α.α.)

Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου                107 – 45

Ιπποκράτης Κω- Α.Ε. Δικαίου                   53 – 48

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Ε.Α. Καλύμνου- Αίολος Κεφάλου         20 – 0 (α.α.)

Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω          46 – 31

Πανιώνιος Λέρου- Α.Ε. Δικαίου             47 – 71

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Αίολος Κεφάλου- Ηρακλής 2000          0 – 20 (α.α.)

Ιπποκράτης Κω- Πανιώνιος Λέρου         48 – 43

Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου               71 – 46

2ος γύρος

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Ιπποκράτης Κω – Αίολος Κεφάλου           20 – 0 (α.α.)

Α.Ε. Δικαίου – Ηρακλής 2000                  52 – 60

Πανιώνιος Λέρου  – Ε.Α. Καλύμνου          68 – 35

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Αίολος Κεφάλου – Α.Ε. Δικαίου                0 – 20 (α.α.)

Ηρακλής 2000 – Πανιώνιος Λέρου            83 – 30

Ε.Α. Καλύμνου – Ιπποκράτης Κω             55 – 79

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Πανιώνιος Λέρου – Αίολος Κεφάλου           20 – 0 (α.α.)

Ε.Α. Καλύμνου – Ηρακλής 2000               28 – 76

Α.Ε. Δικαίου – Ιπποκράτης Κω                   51 – 52

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Αίολος Κεφάλου – Ε.Α. Καλύμνου             0 – 20 (α.α.)

Ιπποκράτης Κω – Ηρακλής 2000               58 – 59

Α.Ε. Δικαίου – Πανιώνιος Λέρου                58 – 48

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

 

Ηρακλής 2000 – Αίολος Κεφάλου              20 – 0 (α.α.)

Πανιώνιος Λέρου – Ιπποκράτης Κω            43 – 73

Ε.Α. Καλύμνου – Α.Ε. Δικαίου                   55 – 62

 

FINAL 4 – Kως 24-25/04/2010

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
Κολοσσός Ρόδου – Ιπποκράτης  59 – 44
Ηρακλής 2000 – Διαγόρας         59 – 45

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Ιπποκράτης – Διαγόρας 50 – 49

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Ηρακλής 2000 – Κολοσσός 39 – 61

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Κολοσσός

Total Page Visits: 307 - Today Page Visits: 1