Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων 2020/2021

Οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων 2020/2021

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα στην Ρόδο στα γραφεία της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. , οι κληρώσεις των τοπικών πρωταθλημάτων για την αγωνιστική περίοδο 2020/2021.

Η ομάδα μας θα συμμετάσχει σε 5 τοπικά πρωταθλήματα (παιδικό, παμπαίδες, μίνι, κορασίδες, παγκορασίδες).

Το παιδικό πρωτάθλημα, το οποίο θα ξεκινήσει στις 24 και 25 Οκτωβρίου.

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Πανιώνιος Λέρου- Ηρακλής 2000
Ε.Α.ΚΑ.- Έσπερος
Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος
Ιπποκράτης- Α.Ε. Δικαίου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η
Έσπερος- Πανιώνιος Λέρου
Φοίβος- Ε.Α.ΚΑ.
Α.Ε. Δικαίου- Ακαδημία Καλύμνου
Ιπποκράτης- Ηρακλής 2000

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Πανιώνιος Λέρου- Φοίβος
Ε.Α.ΚΑ.- Α.Ε. Δικαίου
Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης
Ηρακλής 2000- Έσπερος

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
Α.Ε. Δικαίου- Πανιώνιος Λέρου
Ιπποκράτης- Ε.Α.ΚΑ.
Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000
Φοίβος- Έσπερος

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
Πανιώνιος Λέρου- Ιπποκράτης
Ε.Α.ΚΑ.- Ακαδημία Καλύμνου
Ηρακλής 2000- Φοίβος
Έσπερος- Α.Ε. Δικαίου

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
Ακαδημία Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου
Ε.Α.ΚΑ.- Ηρακλής 2000
Ιπποκράτης- Έσπερος
Α.Ε. Δικαίου- Φοίβος

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
Πανιώνιος Λέρου- Ε.Α.ΚΑ.
Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου
Έσπερος- Ακαδημία Καλύμνου
Φοίβος- Ιπποκράτης

 

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Ιπποκράτης- Α.Ε. Δικαίου
Ε.Α.ΚΑ.- Ακαδημία Καλύμνου
Φοίβος- Ηρακλής 2000
Ρεπό: Έσπερος

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η
Α.Ε. Δικαίου- Έσπερος
Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης
Ηρακλής 2000- Ε.Α.ΚΑ.
Ρεπό: Φοίβος

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Έσπερος- Ακαδημία Καλύμνου
Ιπποκράτης- Ηρακλής 2000
Ε.Α.ΚΑ.- Φοίβος
Ρεπό έχει η Α.Ε. Δικαίου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
Ηρακλής 2000- Έσπερος
Φοίβος- Ιπποκράτης
Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου
Ρεπό έχει η Ε.Α.ΚΑ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
Έσπερος- Φοίβος
Ιπποκράτης- Ε.Α.ΚΑ.
Α.Ε. Δικαίου- Ηρακλής 2000
Ρεπό έχει η Ακαδημία Καλύμνου

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
Ε.Α.ΚΑ.- Έσπερος
Φοίβος- Α.Ε. Δικαίου
Ηρακλής 2000- Ακαδημία Καλύμνου
Ρεπό: Ιπποκράτης

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
Έσπερος- Ιπποκράτης
Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α.ΚΑ.
Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος
Ρεπό: Ηρακλής 2000

 

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 24 και 25 Οκτωβρίου.

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η
Ιπποκράτης- Ηρακλής 2000
Ακαδημία Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου
Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α.ΚΑ.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η
Ξάνθος Πάτμου- Ιπποκράτης
Ε.Α.ΚΑ.- Ακαδημία Καλύμνου
Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Ιπποκράτης- Ε.Α.ΚΑ.
Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου
Ηρακλής 2000- Ξάνθος Πάτμου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η
Α.Ε. Δικαίου- Ιπποκράτης
Ακαδημία Καλύμνου- Ηρακλής 2000
Ε.Α.ΚΑ.- Ξάνθος Πάτμου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Ιπποκράτης- Ακαδημία Καλύμνου
Ηρακλής 2000- Ε.Α.ΚΑ.
Ξάνθος Πάτμου- Α.Ε. Δικαίου

 

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 7 και 8 Νοεμβρίου

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6η
Ε.Α.ΚΑ.- Ηρακλής 2000
Ιπποκράτης- Ακαδημία Καλύμνου
Α.Ε. Δικαίου- Ξάνθος Πάτμου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7η
Ακαδημία Καλύμνου- Ε.Α.ΚΑ.
Ξάνθος Πάτμου- Ιπποκράτης
Ηρακλής 2000- Α.Ε. Δικαίου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η
Ε.Α.ΚΑ.- Ξάνθος Πάτμου
Ιπποκράτης- Α.Ε. Δικαίου
Ηρακλής 2000- Ακαδημία Καλύμνου

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η
Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α.ΚΑ.
Ιπποκράτης- Ηρακλής 2000
Ξάνθος Πάτμου- Ακαδημία Καλύμνου

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Ε.Α.ΚΑ.- Ιπποκράτης
Ηρακλής 2000- Ξάνθος Πάτμου
Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου

 

Total Page Visits: 668 - Today Page Visits: 1

Leave a Reply

Your email address will not be published.