Ηρακλής 2000-Α.Ε.Δικαίου 37-28 (4η αγων. παγκορασίδων 2022/2023)

Την ήττα από τον Ηρακλή 2000 γνώρισαν οι παγκορασίδες μας στο ανοιχτό γήπεδο Καρδάμαινας, με σκορ 37-28.

Στο 1ο ημίχρονο το ματς ήταν ντέρμπι  (14-16), αλλά στην επανάληψη η φτωχή μας επιθετική συγκομιδή (πετύχαμε μόνο 4 πόντους στο 3ο δεκάλεπτο) έδωσε στους αντιπάλους ένα μικρό προβάδισμα στο σκορ, το οποίο κράτησαν μέχρι το τέλος.

Σήμερα η Κασσιανή Παπαδοπούλου δεν είχε στην διάθεσή της την Κατερίνα Διακαναστάση, ενώ κατά την διάρκεια του αγώνα έχασε -λόγω τραυματισμού- και την Παναγιώτα Χατζηβασίλη.

Την επόμενη αγωνιστική αντιμετωπίζουμε εκτός έδρας τον Φοίβο.

Δεκάλεπτα : 8-5, 14-16, 26-20, 37-28

Α.Ε. ΔΙΚΑΙΟΥ (Παπαδοπούλου):  Κρίτου Αντωνία 5, Κανελλοπούλου Εύα , Χατζηβασίλη Παναγιώτα 7(1), Βαβλά Ανδριάνα, Παππά Κατερίνα 6, Πάντου Αγγελική 8, Μιχάι Δωροθέα , Τριτσάρη Αναστασία 2, Τρακόσα Ζαχαρούλα, Κοκουφτοπούλου Θωμαή, Τρέμα Πελαγία

Total Page Visits: 461 - Today Page Visits: 1