Πανιώνιος Λέρου – Α.Ε. Δικαίου 62-49 (παιδικό 2010/2011)

Την ήττα γνώρισε η παιδική μας ομάδα σήμερα στην Λέρο από τον τοπικό Πανιώνιο, με σκορ 62-49.

Τα παιδιά του Πάρη Χατζηδαυίδ δεν μπόρεσαν να μπουν στην διεκδίκηση της νίκης σε κανένα σημείο του αγώνα, μιας και σχεδόν όλοι βρέθηκαν σε κακή ημέρα. Βέβαια, ένα μεγάλο μειονέκτημα αποτελεί το γεγονός πως μετά από ένα 2ωρο ταξίδι προς την Λέρο, υπήρχαν λιγότερα από 10 λεπτά για προθέρμανση, ενώ δεν έγινε και διακοπή για ημίχρονο αφού έπρεπε να προλάβουμε και το πλοίο της επιστροφής. Αυτό φάνηκε να επηρεάζει αρκετά τους παίχτες μας, που έκαναν πολλά λάθη και ήταν εκτός ρυθμού παιχνιδιού….

Α.Ε Δικαίου (Χατζηδαυίδ) : Χάρης Παπανικολάου 5, Κώστας Θεοδώρου 3, Μιχάλης Δρόσος 13, Γιώργος Πουρτσίδης 7, Αφεντούλης Κάννης 7, Πάρης Κροτήρης 14

Total Page Visits: 532 - Today Page Visits: 1